A101 25 Kasım 2017 günü başlayan ve 1 Aralık 2017 gününe dek sürecek olan Haftanın Yıldızları’nı paylaştı. Ürün sayfasında muhteşem pek çok fırsat yer aldı. Peki neler var neler yok ve hangi indirimler uygulanmış, daha yakınan bakalım. İlk olarak sayfada Şahin dana kangal fermente sucuk 250g %15 indirimli olarak geliyor. Bir başka üründe Milkten krem peynir 500g %22 indirimli fiyatı ile cezbeden fırsatlar arasında yerini alıyor. Ayrıca sayfada Eti Burçak Sultani üzümlü kepekli bisküvi 3x123g de %17 indirimli… Bu hafta Torku Miniki sütlü krema dolgulu çikolata 8x9g %13 indirimli iken ayrıca Karadem Ala siyah çay 1kg %18 indirimli fiyatı ile yine çok satanlar arasına girmeye aday… Ayrıca bu hafta Çerezya çiğ badem 150g indirime giriyorken Doydi Kavala kurabiyesi 290g de sizlerle oluyor. Market indirimlerinde Gilette Blue 3 tıraş bıçağı 3’lü %20 indirimli olarak; Miss Flora bulaşık makinesi kokusu %29 indirimli olarak ve Inflame LED ampul %24 indirimli olarak muhteşem fırsatları ile sizlerle oluyor. A101 25 kasım fırsatlarını incelemeye devam edeceğiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Kasım 2017 tarihinde, A101 30 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...