A101 aktüel ürünleri 25 Kasım 2017 ile 1 Aralık 2017 tarihleri arasında indirime girecek olan fırsatları sundu. Biz de sitemizde bu indirimleri incelemeye başladık. A101 market bakalım hangi fırsatları ne denli indirmiş görelim… Papia tuvalet kağıdı 8’li ürünü %21 gibi muhteşem bir indirime sahip ve oldukça iyi bir indirimi var. Ayrıca Papia kağıt havlu 3’lü de %28 indirimli olarak sunulan bir başka ürün olarak karşımıza çıkıyor. A101 market Familia peçete 100’lü %20 indirimi ile dikkat çekerken Colgate Sensitive Sensifoam diş macunu 75ml %25 indirimli fiyatı ile kapışılacak ürünler listesine girdi bile… Ayrıca sevilen ürün Çerezya ay çekirdeği 250g %17 indirimli ve Sam dondurulmuş künefe 135g/Altın Künefe dondurulmuş künefe 130g %21 indirimli olarak sunulan diğer leziz ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. A101 bu hafta Patates kg (özel fiyat) ve Soğan kg (özel fiyat) ürünlerinde (Sadece bu ikisi için) 25 Kasım – 26 Kasım tarihlerini işaret ediyor. Bu tarihlerde patates ve soğan özel fiyatı ile geliyor olacak. Ayrıca sayfada Kekspır dondurulmuş çikolatalı suffle 2x100g %20 indirimli ve son olarak ise Ovadan pilavlık ithal pirinç 5000g %10 indirimli olarak mağazalarda yerini aldı bile… A101 fırsatlarını inceledik. Devamında yeni bir haftanın yıldızı sizlerle…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Kasım 2017 tarihinde, A101 30 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...