A101 30 Kasım 2017 aktüel ürün kataloglarında bu hafta muhteşem fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ev tekstili ürünlerinde güzel indirimler sunan market bakalım ürün detaylarına neler sığdırmış ve hangi ürünleri indirime konu etmiş, görelim. İlk olarak dikkatleri çeken ürün Lüks pamuklu tek kişilik battaniye oluyor. Bu ürün oldukça sevilen bir ürün ve çok çabuk tükenebiliyor. Ayrıca Lüks pamuklu çift kişilik battaniye de sunulan sayfada kışa hazırlık ve kışın üşümemek ve üşütmemek için önemli ürünler var. Banyo klozet takımı 2 parça ile devam eden sayfada bazı çamaşır ürünleri de unutulmamış. Bunlara bakacak olursak; Silk&Blue bayan dantelli slip 3’lü, Silk&Blue bay pamuklu çorap, Silk&Blue bay desenli boxer, Silk&Blue bebek havlu çorap 3’lü ve Termal mest çorap sizlerle… A101 evinizde sizi sıcak tutmaya yardımcı ürünlerde indirimler sunmaya devam etmiş ve Bayan bot süper bir fiyat ile sizlerle buluşmuş. Ayrıca Bayan ev botu da evinizde giyip sıcaklığı muhafaza etmenize yardımcı olacak bir başka ürün olarak karşımıza çıkıyor. A101 30 Kasım günü harika indirimler sunuyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Kasım 2017 tarihinde, A101 30 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...