A101 30 Kasım perşembe 2017 fırsatlarında bu hafta önemli pek çok ürünü sunmaya devam ediyor. A101 aktüel indirimleri Aldın Aldın fırsatlarında elektronik ürünlere ile incelemeler ile sizlerleyiz. Bu indirimlerin neler olduğuna yakından göz atalım. İlk olarak Hi-Level 43” uydu alıcılı Full HD LED Tv sayfada yerini almış. Ürün duvara asma aparatı hediyesi ile geliyor. Ayrıca dahili HD uydu alıcısı var. Bu ürünü gördük. Peki akıllı telefon? O da var. Samsung Galaxy J320 cep telefonu 30 kasım günü yine indirimli olarak geliyor. 4.5G destekli bu ürün de kaçmaz fiyatı ile sizlerle oluyor. A101 market ayrıca Attlas darbeli matkap-şarjlı tornavida 2’li set ürününü de sizlerle buluşturuyor. Ek olarak uygun fiyatı ile dikkat çeken Vestel LED ampul de burada ve son iki üründe Sandisk 16GB Micro SD Class 10 hafıza kartı ile Sandisk 16GB OTG USB bellek ürünleri de sizlerle. Bu haftanın elektronik ürünlerini yakından inceledik. Daha fazla fırsat ve indirim için incelemelerimizi okumayı ihmal etmeyiniz. A101 30 Kasım fırsat dolu indirimleri sosyal medyayı kasıp kavurmaya devam ediyor, incelemelerimiz şimdilik bu kadar, devamı için takipte kalınız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Kasım 2017 tarihinde, A101 30 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...