A101 30 Kasım 2017 aktüel ürün kataloglarında gıda ve gıda fırsatları incelenmeye devam ediyor. Pek çok önemli indirim 30 kasım itibari ile de gelmeye devam ediyor. Ürünlere bakacak olursak; Ahir tulum peyniri 450g sizlerle. Ekici Lokum Kıvamında beyaz peynir 1100g ürünü de indirili olarak geliyor. Ek olarak Pınar süzme beyaz peynir 800g önemli fiyata sahip ve Muratbey Antep peyniri de ihmal edilmemeli... Muratbey Hellim peyniri 250g ürününde indirim varken Torku aromalı süt çeşitleri 220ml de fırsat ürünü olarak dikkatleri üzerine topluyor. Ek olarak Torku labne 200g, Sütaş Tatlımmm çikolatalı puding 500g, Tadelle fındıklı bar çikolata 3x30g,Torku Miniki mini nugatlı sütlü bar çikolata sizlerle... Cosby patlayan şeker hediyeli sade çatlayan çikolata da bu hafta geliyor. Yudum Ziyafet Ayçiçek yağı 1lt, Lipton Piramit yeşil çay çeşitleri 20’li, Torku Banada kakaolu fındık kreması 500g ve Jack Wrestler enerji içeceği 500ml de sizlerle olacak ürünlerden olarak karşımıza çıkıyor. Bu hafta ayrıca Kotex hijyenik ped, Mistral ıslak tuvalet kağıdı 60’lı, Fairy bulaşık deterjanı 2x1500ml ürünleri ve Fairy bulaşık makinesi kapsül Hepsi 1 Arada 120’li ürünü de gelmesi muhtemel ürünler olarak karşımıza çıkıyor. A101 30 Kasım indirimlerini incelemeye ve fırsatları görmeye devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Kasım 2017 tarihinde, A101 30 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...