A101 30 Kasım 2017 aktüel ürünlerinde bu hafta temizlik ürünleri ve çeşitli gıda ürünlerinin indirime girdiği bir sayfayı inceleyeceğiz. Bu sayfada ilk olarak Yudum Ziyafet Ayçiçek Yağı 1 Litre ürünü var. Bu üründen sonra ise Torku Banada Kakaolu Fındık Kreması 500g ürününe yer verilmiş. Ayrıca Lipton Piramit Yeşil Çay 20'li de indirimli fiyatı ile sizlerle olacak. Devamında Jack Wrestler Enerji İçeceği 500ml de var. Temizlik ürünlerinde ise Kotex Hijyenik Ped ile başlayan sayfa kısmında Mistral Islak Tuvalet Kağıdı 60'lı sizlerle. Ayrıca Fairy Bulaşık Deterjanı 2x1500ml ve son olarak ise Fairy Bulaşık Makinesi Kapsülü Hepsi Bir Arada 120'li burada. Özellikle Fairy ürünlerinde güzel fiyatlar sunan marketin bu fırsatlarını kaçırmamakta fayda var. Mistal ıslak tuvalet kağıdı ürünü de sunan market temizlik ürünlerinde de iyi fırsatlara yer vermesi mutlu edici… A101 market indirimlerinin yeni haftası olan 30 Kasım 2017 haftasını da böylece incelemiş olduk. A101 marktin 30 kasım itibari ile sunacağı bu ürünleri siz de erkenden gidip almaya çalışın. Çünkü kataloglarda stoklarla sınırlı olduğu bilgisi yer almakta… Unutmayın A101 fırsatları çoğu zaman piyasanın en uygun fiyatlarını sunuyor. Yeni haftada görüşmek üzere, hoşçakalın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Kasım 2017 tarihinde, A101 30 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...