A101 25 Mayıs tarihli kataloğu ile geliyor. a101 aktüel de fırsatlar devam ederken bu haftanın ürünlerini incelemeden geçmiyoruz. A101 marketlerde sizler için neler var neler... Bu hafta A101 aktüel de gıda ürünlerinde bol bol indirim var. Bizlerde bu ürünleri tek tek inceliyoruz. Piyasaya oranla fiyatları oldukça uygun olan bu ürünleri kaçırmayın. 25 Mayıs ve 31 Mayıs tarihlerinde geçerli olacak indirimleri sizler için listeliyoruz. Ayrıca hafta içi kampanyalarını da bu sayfada bulabilirsiniz. Her hafta olduğu gibi bu hhafta A101 aktüel de dev indirimli katalog yine sizlerle... Bu katalogda belirli fiyat üzerine indirim uygulayan A101 aktüel de bakın bu ürün neymiş? Torku tos peyniri 400 g 9,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bu harika lezzette olan ürünü kaçırmamak için a101 aktüele uğrayabilirsiniz. 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak olan bu fiyatı kaçırmayın. Bu ürün 25-31 Mayıs tarihlerinde geçerli olacak ve ürün kişi başı 5 adet olarak stoklarla sınırlı... Bu bilgilendirmede A101 tarafından kataloglarda belirtilmiş.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Mayıs 2019 tarihinde, A101 30 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...