A101 aktüel de çok al az öde kampanyaları bu hafta da sizlerle... A101 25 Mayıs kataloglarını inceliyoruz ve fiyatlarını değerlendiriyoruz. A101 marketlerde göreceğiniz ürünler şu şekilde; Coca-Cola içecek 330 ml 2,45 TL olarak satışa çıkarıldı. Bu harika ürünün tutkunları a101 aktüel de buluşuyor. Sizlerde bu kampanyaları kaçırmak istemiyorsanız, sayfamızdaki yer alan diğer incelemelere göz atabilirsiniz. Bu fiyatlar bu katalogda çok al az öde kampanyası dahilinde. Yazdığımız fiyatlar ürünün tek alımında geçerli olan fiyatlardır. Coca-cola gazlı içecek 3,95 TL olarak satışta... Bu haftanın diğer ürünlerini de hız kesmeden devam ediyoruz. Ülker halley bisküvi 0,75 TL ve serinobe gazoz gazlı içecek 1,00 TL olarak satışa sunuluyor. Bu harika ürünler sizlerin fiyatları ile bütçesini düşünüyor. Aktüel Ürünler olarak her hafta burada sizlerle katalog incelemelerine devam ediyoruz. A101 aktüel de hafta içi ve hafa sonu kampanyalarını inceliyoruz. Hafta içi ürünlerine de buradan ulaşabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Mayıs 2019 tarihinde, A101 30 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...