A101 aktüel ürünler kataloğunda sürpriz indirimler A101 takipçilerini sevindiriyor. A101 25 Mayıs aktüel kataloğunu incelemeden geçmiyoruz. Bu haftanın ürünlerinde yiyecek içecek reyonunda dev kampanyalar var. Hep birlikte hafta sonu kataloğunu yani 25 Mayıs ürünlerini incelemeye ne dersiniz? İlk kampanyalı ürün Coca-Cola Gazlı İçecek 330ml 12,35 TL (6 adet fiyatı) olarak satışa sunuluyor. Bu ürün kola sevenler için büyük bir fırsat... Bir başka ürün ise Coca-Cola Gazlı İçecek 1,25 Litre 14,25 TL (4 adet fiyatı) olarak kampanyada... Harika indirimler devam ediyor. Kekspır Kek Çeşitleri 45g 39,95 TL (99 adet fiyatı), Ülker Halley Marshmallowlu Bisküvi 30g 3, TL (5 adet fiyatı) olarak satışta.. Bu katalog adının hakkını veriyor. Çok Al Az Öde başlığı altında listelenmiş bu ürünler A101 takipçilerini memnun edecek nitelikte... Serinoba Gazoz Gazlı İçecek 250ml 4,95 TL (6 adet fiyatı) olarak satışa sunuluyor. Sizlerde bu ürünlerin görsellerini merak ediyorsanız, sayfamızı ziyaret etmekten çekinmeyin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Mayıs 2019 tarihinde, A101 30 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...