A101 30 Mayıs aktüel ürünler kataloğunda harika indirimler ve renkli görüntüler var. A101 aktüel kampanyalarında bu hafta sizleri sevindirecek ürünler kataloglarda boy gösteriyor. Kataloglarda bu kadar güzel gözüken ürünler A101 de göz kamaştıracaktır. A101 de bu hafta tatil hazırlıkları başlamış. Oldukça renkli görüntülere sebep olan bu ürünlerin fiyatları da sizleri mutlu etmeye devam ediyor. Bu haftanın ilk kampanyalı ürününü incelerken fiyatlarından da bahsedeceğiz. Şişme havuz küçük boy 24,95 TL olarak satışa sunulurken Orta boy 39,95 TL ve Büyük boy 59,95 TL olarak kampanyada... Bu ürünler eviniz veya bahçeniz için serinletici bir alternatif olacaktır. Bir başka ürün Deniz yatağı 12,95 TL olarak satışta... Bu ürün de oldukça konforlu görünüyor. Üstelik fiyatı da tatil bütçenizi sarsmayacaktır. Dalga yastığı 7,45 TL ve Yüzücü gözlüğü 6,95 TL olarak A101 raflarında sizleri bekliyor. Bu hafta A101 de göreceğiniz diğer ürün Desenli kolluk ve Hayvan figürlü şişme kolluk 9,95 TL olarak çok uygun bir fiyata sizlerle... Mutlu alışverişler.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Mayıs 2019 tarihinde, A101 30 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...