A101 aktüel de harika fırsatlar başladı. A101 30 Mayıs 2019 tarihinde takipçileri ile buluşmaya geliyor. Bu hafta çeyiz tutkunlarına sürpriz indirimler A101 marketlerde... Sizleri daha fazla meraklandırmadan ürün incelemelerimize ve fiyat değerlendirmelerine başlıyoruz. Güral porselenin harika tabakları bu hafta A101 aktüelde... Dijital baskılı özel seri tabak çeşitleri 12,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürünlerle birlikte kampanyaya giren diğer tabak seçeneklerine de göz atmadan geçmiyoruz. Arcopal marka servis tabağı, yemek tabağı ve kase 4,95 TL adet fiyatı ile sizlerle buluşmaya geliyor. Bu hafta mutfağınız bu ürünler ile bayramı erken kutlayacak. Bu hafta 30 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olacak diğer mutfak ürünleri de A101 marketlerde... Çay seti 12 parça 27,95 TL, Reçellik 1,75 TL ve Şekerlik 4,95 TL olarak satışa sunuluyor. Üstelik çay setinin bir başka modeli 19,95 TL olarak A101 de satılıyor. Kahve fincanı takımı 6'lı 54,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bu özel indirimleri kaçırmamak için 30 Mayıs tarihinde A101 de bulunmanız yeterli olacaktır.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Mayıs 2019 tarihinde, A101 30 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...