A101 26 Ağustos 2017 hafta sonu aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Yarın gelecek olan ve muhteşem fırsatlar sunacak olan bu indirim deryasına bir bakalım… Haftanın yıldızlarında bakalım A101 market neler sunuyor, görelim. İlk olarak Orkide Ayçiçek yağı 5 lt ürünü ile başlayan sayfada Çaykur Tiryaki siyah çay 1000gr ürünü de yer almış vaziyette… A101 Çerezya lezzetlerinden kabuklu cevizi de sunuyor. Petek toz şeker ise 5000gr olarak sizlerle oluyor. Pepsi 2,5 lt ürününde ise %15 indirim ve harika bir kazandıran fırsat var. Ayrıca sayfada Ece meşe mangal kömürü 2 kg ürünü de sizlerle oluyor. Inflame enerji tasarruflu ampul ürünü de sunan market Mendiva ıslak havlu ürününü de es geçmemiş. A101 26 Ağustos hafta sonu indirimlerinde Çiçeğim bulaşık deterjanı 4 lt ürünü ve son olarak ise özel fiyatı ile soğan sizlerle. A101 haftanın yıldız ürünlerini sunmuş biz de kendimizce inceleme yaptık. A101 market gerçekten güzel fırsatlar sunuyor. Bu hususta takip etmeye devam ediyoruz. Çok başarılı olan indirimlerinin devamını diliyoruz ve teşekkür ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Ağustos 2017 tarihinde, A101 31 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...