A101 31 ağustos aktüel ürünlerinde aldın aldın indirimleri sürüyor. A101 fırsatlarında bu hafta 31 ağustos’tan itibaren geçerli indirimlerinde Coca Cola Zero gazlı içecek 2,5 lt ürünü sizlerle. Coca Cola Lime gazlı içecek 1,5 lt ürünü de ayrıca bu hafta indirimli olarak geliyor. Sprite şekersiz gazlı içecek 330 ml ürününde 1,00 TL fiyat ve muhteşem tat sizlerle. Schweppes mandalina aromalı gazlı içecek 200ml ürününde de güzel bir fiyat sunan market Cappykarışık meyve / vişne nektarı 250ml ürününde de indirime gidiyor. Cappy portakal nektarı 1lt ürünü de indirimli olarak geliyor. A101 market 31 ağustos itibari ile geçerli fırsatlarında ayrıca Cappy Pulpy portakallı aromalı içecek 330ml, Fuse Tea şeftali aromalı buzlu çay 200ml ve son olarak Burnenerji içeceği 250ml ürünü de indirime giriyor. A101 aktüel indirimli Coca Cola ürünleri bu hafta kaçmaz. Soğuk soğuk içecekler Coca Cola ile geliyor demek pek de hata olmaz. A101 Coca Cola indirimlerini inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Ağustos 2017 tarihinde, A101 31 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...