A101 31 ağustos aktüel ürün kataloglarında gıda ürünleri arefe günü geliyor. A101 Kurban Bayramı öncesinde muhteşem ürünleri sunuyor. A101 market aktüel indirimlerine tek tek değinelim. Vera Ayçiçek yağı 18 lt ürünü bu hafta geliyor ve fiyatı harika… Yeşilada hellim peyniri de 250gr olarak A101 indirimlerinden nasibini alıyor. Lezzine inek beyaz peyniri 200gr ürünü de sizlerle oluyor. Özel İskender sosu hediyesi ile ayrıca bu hafta Lezita piliç döner ürünü 500gr da sizlerle. Galle turşu karışık 5kg ürünü leziz olarak geliyor ve kaçmaz bir fırsat… Milka markalı bazı ürünlerde indirime giriyor. Milka Choco Moo bisküvili çikolata 200gr ürünü bu hafta sizlerle. Milka Lila Stix bisküvili çikolata 144gr ürünü de sizlerle. Ayrıca Milka Choco Grains yulaflı bisküvili çikolata 168gr ürününde de indirim var. Son olarak ise Akmina aromalı maden suyu çeşitleri 1 lt ürünü de bu hafta sizlerle. A101 aktüel ürün kataloglarında muhteşem indirim ve indirimler sizlerle olmaya devam ediyor. Daha fazla indirim ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Ağustos 2017 tarihinde, A101 31 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...