A101 31 ağustos 2017 Perşembe fırsatları yani 31.08.2017 indirimlerini incelemeye devam ediyoruz. Bu hafta sizlerle olması beklenen ürünleri incelemeyi sürdürüyoruz. İlk olarak bu hafta Sinbo SBG-7102A elektrikli ayaklı ızgara ile başlayan sayfaya bakıyoruz Bu ürün oldukça kuvvetli bir güce sahip… Yanmaz ve yapışmaz ızgara plakası olan ürün 2 yıl da garantili… Üstelik temizliği de kolay olan bu ürün çok sevindirici sonuçlar çıkartıyor. Bir diğer üründe Papilla kızartma tenceresi var ve bu ürün de harika… Ayrıca Tava/sahan/sütlük, Saklama kabı 3’lü ürünleri de unutulmamış. Oval tepsi ile devam eden indirim sayfalarında Yağ sıçratmaz ve Süzgeçli kesim panosu da sizlerle. Son üründe ise Mini tuzluk ile Desenli cam matara var. A101 aktüel ürün katalogları yeni indirimleri 31 ağustos tarihli fırsatlarına detaylıca değinmeye devam ediyoruz. A101 aktüel ürün kataloglarında yer alan ve bu haftanın Perşembe gününü indirimlerle geçirmemizi sağlayacak olan arefe günü fırsatları bakalım hangi sayfa ile devam ediyor, görelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Ağustos 2017 tarihinde, A101 31 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...