A101 31 ağustos fırsatları Perşembe indirimleri Aldın Aldın indirimlerinde incelemelerimiz devam ediyor. Bu hafta Kiwi KTM-2907 çay makinesi ile başlayan indirim sayfasına değineceğiz. Ürün oldukça yeterli görünüyor. 1,8 litre su ısıtma haznesine sahip olan ürün otomatik çift rezistanslı olması ve sıcak tutma özelliği ile memnun edici… 360 derece gizli paslanmaz rezistanslı tabanı olan ürün hem su ısıtıcı hem çaycı olarak kullanılabiliyor. 2 yıl da garantisi olan ürün kaçmaz. Devamında neler var bakalım. Paşabahçe kapaklı kavanoz 3lt ürünü sunan market Paşabahçe kapaklı kavanoz 5lt ile indirimlerine devam etmiş. Ayrıca Emaye saklama kabı 3’lü ve Cam kavanoz 1lt gibi ürünleri de sunuyor. Trend uzun saklama kabı ve Süzgeç ve kase ile muhteşem fırsatlar sunan market Yuvarlak/oval cam saklama kabı ile Cam kase ürünlerini de sunmuş. A101 market 31 ağustos indirimlerinde Mini süzgeç/mini sepet/tatlı süsleme aparatı ve Kürdan 200lü ile son olarak Buzluk ile sizlerle oluyor. Bu hafta A101 market indirimleri bu şekilde sizlerle oluyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Ağustos 2017 tarihinde, A101 31 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...