A101 31 ağustos 2017 Perşembe fırsatları nihayet detaylıca yayınlanmaya başladı. A101 aktüel ürünlerinde bu hafta muhteşem indirimler sizlerle oluyor. A101 market indirimlerinde bulunan detaylı incelemelere değinelim. İlk olarak bu hafta Piranha Ixenit A Type oto teyp ürünü sunulmuş. Bu ürün oldukça yeterli bir performans sunabiliyor. Diğer üründe Vestel 7” tablet var. Bu ürün de Vestel güvencesi ile geliyor ve taksit imkanı da var. Ayrıca sayfada Hi-Level taşınabilir şarj cihazı 7800mAh ürünü de bulunuyor. Diğer üründe ise Hometech HT1010 mini uydu alıcısı sunulmuş. Bu hafta Vestel LED ampul ürünü de unutulmazken ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu da hatırlamak gerek… A101 market 31 ağustos indirimlerinde yer alan detaylı incelemelere değinmeye devam ediyoruz. Şimdi ise 6950 mağazada bulunmasını umut ettiğimiz ve bir aksilik olmazsa ve tedarikle ilgili sıkıntı olmazsa bizlerle olacak olan ürünlere devam edelim. A101 tarafından sunulan ürünlerin neler olduğunu incelemeye ve detaylı anlatmaya devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Ağustos 2017 tarihinde, A101 31 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...