A101 31 ağustos 2017 aktüel ürünler kataloğu yeni indirimleri yayınlandı. A101 aktüel market detaylarına bakacak olursak bu hafta muhteşem pek çok ürün var. İlk olarak Hi-Level 55” uydu alıcılı Full HD LED Tv 1799,00 TL (duvara asma aparatı hediye) ürünü ile gelen A101; bu üründe muhteşem özellikler sunmuş. Sosyal medyadan edinilen bilgilere göre hazırladığımız incelemede ikinci olarak Samsung Galaxy J3 cep telefonu da sunulmuş. A101 market indirimlerinde yer alan fırsatlarda daha fazla detayı şimdi incelemeye devam edelim. İlk olarak TV ile başlıyoruz. Hi-Level 55” uydu alıcılı Full HD LED TV Vestel güvencesiyle sunulmuş. 3 farklı kredi kartına vade farkı ile taksit imkanı da sunulmuş. Eskiden 2 kredi kartı seçeneği varken sanıyoruz ki artık Maximum ile de taksit imkanı sunulmuş. Bu hususta oldukça başarılı olan A101 taktire şayan hareket ediyor. Diğer üründe yani Samsung Galaxy J3 cep telefonu ürününde ise taksit imkanı söz konusu değil. Bilginiz gibi ülkemizde cep telefonuna taksit imkanı yok. Ancak ürün gayet güzel ve uygun fiyatlı... 2 yıl da Samsung Türkiye garantili ürün kaçmaz. Daha fazla ürünü yakın zamanda incelemeye devam edeceğiz. Şimdilik bu kadar…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Ağustos 2017 tarihinde, A101 31 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...