A101 31 mart 2016 aktüel ürünler kataloğu dev indirim ve fırsatlarında süper kampanyalar kaldığı yerden devam ediyor. İncelememizin bu sayfasında sizlere A101 kataloglarının 31 mart sayfasını sunmaya devam ediyoruz. Kemal Kükrer ürünleri 31 mart 2016'da geleceğinin duyrulduğu bu hafta kataloglarında ayrıca şu ürünlerde ise 28 mart ile 03 nisanda geçerli indirimler var. %16 indirimle salamura yarım yağlı taze beyaz peynir Ahir'den geliyor. Ahir markalı olarak tam yağlı taze tost peyniri de %15 indirimli sunulmuş. Peynes tam yağlı taze beyaz peynir ise %13 indirimli olarak sunulmuş. Peynes tam yağlı taze beyaz peynir de %17 indirimle sunulmuş. Bozbeyi klasik beyaz peynir %13 indrimle, Bozbeyi klasik beyaz peynir %18 indirimle, çeşitli peynir ürünleri de inanılmaz indirimlerle sunulmuş. A101 31 mart kataloglarında ayrıca Pınar üçgen peynir 8x15g, Döner 250gr, piliç sucuk dilimli 400gr, Maret dana sosis 240gr, Danet kangal fermente sucuk ve pastırma ürünleri bu hafta A101 31 mart kataloğu ile sunulan 28 mart - 3 nisan arası geçerli fırsatları oluyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Mart 2016 tarihinde, A101 31 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...