A101 31 mart 2016 aktüel ürün sayfalarında pek çok indirim devam ediyor. Bu sayfada Coca Cola ürünleri ve Milka ürünleri var. 31 Mart 2016 aktüel ürünler sayfasının bu leziz ürünlerinin neler olduğuna bakalım. Colca Cola gazlı içecek 4x200ml ürünü bu sayfada. gazlı içecek 2,5 lt Coca-Cola Zero, Mandalina aromalı gazlı içecek 2,5 lt, Kan portakalı aromalı gazlı 2,5 lt içecek, Sprite şekersiz gazlı içecek 1,5 lt, Powerade sporcu içeceği 500ml, Cappy Pulpy 1 lt de bu sayfada yerini alan 31 mart etiketli ürünler oluyor. Ayrıca bu sayfada Milka çikolata çeşitleri, tuzlu krakerli çikolata, bisküvili çikolata, sütlü çikolata, sütlü çikolata 100gr, beyaz çikolata, süt dolgulu kakaolu kek ve Oreo leziz ürünü de bu sayfada sizlere sunulmuş. Daha fazla a101 31 mart ürünü için bir sonraki katalog ile devam edelim ve sizlerle a101 kataloglarını incelemeye devam edelim. Unutmayın ki bu ürünler A101 marketlerde 31 mart perşembe günü satılacak. Bu yüzden alışveriş listenizi ayarlarken dikkat etmelisiniz. Son olarak bu ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu A101 broşüründe hatırlatmış, biz de altını çizmiş olalım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Mart 2016 tarihinde, A101 31 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...