A101 aktüel 31 mart sayfalarına devam ediyoruz. Bu sayfada ürünlerin en tatlıları sizlerle. “Baharın en tatlı fırsatı Milka’yla A101’de” sloganı ile sunulan sayfada Milka ürünleri indirimli fiyatı ile sunulmuş. Tatlı renkleri ve gerçekten tartışılmaz lezzeti ile Milka ürünleri A101’e çok yakışıyor diyebiliriz. Birisi çikolata denilince akla gelen belki de en leziz marka bir diğeri ise fırsta denilince akla gelen yegane marka… Peki bu sayfada A101 neler ile karşımızda oluyor, şimdi ürünleri listeleyelim. Milka Oreo'lu Çikolata 100g, Milka Tuc Tuzlu Krakerli Çikolata 87g, Milka Lu Bisküvili Çikolata 87g, Milka Bubbly Sütlü Çikolata 100g, Milka ÇikolataRüyası Sütlü Çikolata 100g, Milka Beyaz Çikolata 88g, Milka 3 Tat Bisküvi Krema Dolgulu Çikolata 51g, Barni Süt Dolgulu Kakaolu Kek 5'li 150g, Milka Lila Pause Çilekli Çikolata Kaplı Bar 34g, Milka Gofree Gofret, Barni Çikolata Dolgulu Kek 5'li 150g, ve Oreo Kakaolu Kremalı Bisküvi 95g bu sayfada yerini alan ürünler olarak karşımızda… Daha fazlası için 31 martı incelemeye devam…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Mart 2016 tarihinde, A101 31 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...