A101 31 mart aktüel ürünler kataloğu Kemal Kükrer lezzetleri ile devam ediyor. A101 aktüel bu sayfasında “Kemal Kükrer’in tadı, A101’in fırsatı!” sloganı ile ürünleri satışa çıkarıyor. Sayfada başka bir markanın ürünü olmadığı için defalarca Kemal Kükrer yazmayacağız ve ürünleri sadece adına göre listeleyeceğiz. Hepsi Kemal Kükrer markalı olarak şu ürünler bu sayfada yerini alıyor: Çoban salata sosu 330ml, mevsim salata sosu 330ml, akdeniz salata sosu 330ml, sarımsak sosu 250ml, acı biber sosu 250ml, acı sos 150ml, jalapeno acı sos 150ml, gurme elma sirkesi 500ml, gurme üzüm sirkesi 500ml ve temizlik sirkesi çeşitleri 1500ml olarak bu sayfada yerini alıyor. A101 fırsatlarının geleneksel lezzetlerinin yer aldığı sayfasının ürünlerini kısaca açıkladık. Daha fazla detayı tabi ki A101 marketlerde bulabilirsiniz. Ancak sizlere bir tüketici olarak Gurme üzüm sirkesini öneririm, gerçekten oldukça güzel kıvam ve tada sahip. Bir sonraki sayfa ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Mart 2016 tarihinde, A101 31 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...