A101 31 Mayıs itibarıyla muhteşem bir kampanyaya imza atıyor… 31 Mayıs ile 30 Haziran tarihleri arasında A.101 ile taksit devri başlıyor. Yapılan kampanya açıklamasına göre 100 TL ve üzeri gıda dışı alışverişlerinizde peşin fiyatına vade farksız 6 taksit sunuyor… Yetmez diyene ise 12 taksit seçeneği de A101’de bulunuyor… Böyle bir kampanya kaçmaz… Kaçmamalı… A101 31 Mayıs 2018 Perşembe gününden itibaren 30 Haziran 2018 cumartesi gününe kadar bahsettiği kampanyayı sürdürüyor olacak. Yani A101 ile taksit devri başlıyor… GIDA DIŞI 100TLve üzeri alımlarda vade farkı olmadan 6 taksit seçeneği harika… Ayrıca yetmez bana6 ay… diyene de 12 taksit seçeneği de var… Adeta harika fırsatlarına ek bir yeni harika fırsat da sunmuş… A101 31 Mayıs günü başlayacak bu kampanyasını değerlendirmek isteyen pek çok kişi olacaktır. BU hususta dikkat edilmesi gerekenleri A101 görseline eklemiş ve yazmış, siz de bu hususlara dikkat ederek ve bu hususlara uyarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kaçırmayın, üzülmeyin… Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Mayıs 2018 tarihinde, A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 31 Mayıs & 30 Haziran Taksit Devri Aktüel Kampanyası” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...