A101 market 31 Mayıs günü harika kampanyalar sunmaya devam edeceğe benziyor. Kataloglarda gördüğümüz kadarıyla muhteşem detaylar A101’DE YER ALIYOR…Çiçeğim ultra çamaşır suyu 4 kg ile başlayan sayfalarda Peros soft konsantre yumuşatıcı 1440ml yer alıyor. A101 market indirimlerinde Highgenic ütüleme sihirbazı 675ml de sizlerle olurken bir diğer indirimli üründe Ariel toz deterjan 7 kg bulunuyor. A101 denilince akla gelen temizlik ürünlerinden olan Banat mini seyahat seti ve Banat plastik tarak çeşitleri ürünleri de bu hafta raflarda yerini alıyor. A101 markette 31 Mayıs günü ayrıca Fest sıvı sabun 3,5 kg ve Sleepy sensitive ıslak havlu 4x70 adet de sizlerle oluyor. A101 kataloglarında bulunan indirimlerde Bebeto yumuşak şeker çeşitleri 80g, Oylum muzlu gofret 1400g ve Today snowball hindistan cevizli kek 60g ürünleri de sizlerle oluyor. Bu hafta katalog detaylarında Seyidoğlu bandır bandır ye 56g ile Zaferan natürel şerbet çeşitleri 30g de sizlerle oluyor. Teşekkürler A101… İndirimlerin ve fırsatların harika…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Mayıs 2018 tarihinde, A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...