A101 aktüel ürünlerinde fırsatlar tüm hızı ile devam ediyor. A101 31 Mayıs Perşembe kampanyaları 2018 yılında da sizlerle oluyor. Bu haftanın Aldın Aldın kampanyalarında ilk olarak 2 kapaklı 2 çekmeceli çok amaçlı dolap sizlerle oluyor. Ürün için ayrıca 31 mayıs ile 30 haziran tarihleri arasında geçerli olacak olan 6 aya kadar vade farksız 6-12 ay arası vade farklı taksit kampanyası da uygulanıyor. 168x59x32cm ebatları ile gelen katalog sayfasındaki ürün fiyatı ile kaçmaz… Devamında ise bakalım neler var: Perfect kanatlı kurutmalık ile başlayan A101 aktuel ürün indirimini Silikon mandal 10’lu takip ediyor. Ayrıca Solid ütü masası ile devam eden sayfada 3 fonksiyonlu duş seti de sizlerle oluyor. BU haftanın indirimlerinde Cam banyo seti 3 parça ve Pencere sineklik de sizlerle oluyor. A101 markette Banyo duvar askısı, Elbise askısı 6’lı, Tüy toplama rulosu da sizlerle oluyor. A101 örgü desenli ürünleri de sunuyor. Örgü desenli kirli çamaşır sepeti 66L, Örgü desenli çöp kovası 8L, Örgü desenli kare sepet 41L, Örgü desenli klozet fırçası ve Örgü/hasır desenli sepet ürünleri farklı fiyatları ile A101 marketlerde yerini 31 Mayıs günü alıyor. Kampanyaları inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Mayıs 2018 tarihinde, A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...