A101 ile indirimler ve fırsatlar bitmez. A101 31 MAYIS günü pek çok üründe kampanya var. Bu hususta sunulan tüm indirimlere yakından baktık. Sizler de bizler gibi bu haberleri duyduğunuzda çok sevineceksiniz. Bilgi paylaştıkça, kampanya duyuldukça değerlidir… İnceleme haberimiz başlasın… Planet katlanabilir yaylı yatak ile başlayan A101 kampanyalarında duvar rafı 3’lü ürünü de yer almış. Ayrıca Telli sarkıt ile devam eden fırsat ürünlerinde Kiwi KKS 1102 mekanik el terazisi de sizlerle olmuş. Devamında mutfak ürünleri sunan market bu ürünlere ise şu şekilde devam etmiş… Oval tepsi, Tencere/sos tenceresi, Badya set 3’lü, Saklama kabı 400cc, Trend uzun saklama kabı 2.2L… Daha fazla indirim ile kampanyalarına devam eden market 31 Mayıs günü tüm takipçilerini marketine beklediğini adeta haykırmış… Rooc renkli bıçak 2’li ve Cam/plastik ürünler ile devam eden sayfada Ahşap kaşıklar adet olarak sizlerle oluyor… Son ürünlerde ise Frozen pipet 50’li e Metal raf ürünleri dikkatleri çekmiş. A101 31 Mayıs Perşembe tarihli Aldın Aldın kampanyaları Harca Harca bitmez indirimleri ile gelmiş. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Mayıs 2018 tarihinde, A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...