A101 aktüel sizleri mutlu etmeye geliyor. A101 31 Ocak Perşembe günü sizleri muhteşem bir katalog ile karşılıyor. A101 takipçilerinin çok seveceği ürünler işte bu katalogda yerini aldı. Bu haftanın ürünlerini sizler için incelemeye başlıyoruz… Haftanın ilk fırsat ürünü Trend Katlanabilir 3 Katlı Yaylı Yatak 175,00 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürün misafir ağırlamak için yeri olmayanlara geliyor. Çok pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz ürün sizlerle buluşmaya geliyor. Ayrıca bu ürünün sadece yatak özelliği yok. Koltuk olma özelliği ve tamamen katlanabilir özelliği de var. Bu özellik sayesinde evinizde hiç yer kaplamayacak olan bu ürünü kaçırmayın deriz. Bebekler için olan bir diğer ürün ise Bambine Damaklı Emzik 4,95 TL ve Bambino Cam Biberon 9,95 TL olarak kampanyalı ürünler arasında yerini alıyor. Bayanların sıklıkla dile getirdiği bir diğer kampanyalı ürün ise Plastik Banyo Ürünleri 9,95 TL’den satışa çıkarılıyor. Bu harika ürün ve fiyatlar kaçmaz. 5 Raflı Kitaplık 95,00 TL ve Çok Amaçlı Dolap 165,00 TL olarak sizlerle buluşmaya hazır. Öğrenciler için veya evini düzenlemek isteyenler için çok kullanışlı olan ürünleri bu fiyata başka yerde bulamazsınız. Daha fazlası için devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Ocak 2019 tarihinde, A101 31 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...