A101 31 Ocak aktüel ürünler kataloğunda dev fırsatlara imza atıyor. A101 aktüel harika indirimleri ve yüksek kaliteli ürünleri ile sizleri karşılıyor. Çeyiz için en çok tercih ettiğiniz PORLAND marka tabak çeşitleri A101 kataloglarında yerini aldı. Mutfağınıza şıklık katacak bu ürünü kaçırmayın. Porland marka tabak çeşitlerinde satışa sunulan fiyat ise sizleri çok memnun edecek. Bu ürünün içeriğinde bakın neler var… Servis tabağı, pasta tabağı, çukur tabak, tatlı tabağı ve kâse çeşitleri ile sizleri çok mutlu edecek bu ürünün adet fiyatı ise sadece 4,95 TL. Üstelik bu üründe seveceğiniz 2 model var. Diğer mutfak ürünlerine bakacak olursak… Metal patates soğan sepeti 29,95 TL ve Ekmeklik 12,95 TL olarak kampanyalı ürünler arasında yerini alıyor. Ayrıca kampanyaya dahil olan başka ürünler de katalogda mevcut. Desenli Matara 4,95 TL, Ölçülü Narenciye Sıkacağı 9,95 TL ve Bas-Aç Saklama Kabı 1,95 TL’den raflarda yerini alıyor. Ayrıca poşet derdine son diyen markey sizler için Katlanabilir Pazar Arabasını satışa sunmuş. Bu harika ürün de çok işinize yarayacak. Bu ürünün fiyatı ise 45,00 TL olarak sizlerle buluşuyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Ocak 2019 tarihinde, A101 31 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...