A101 29 Nisan aktüel ürünler kataloğu hafta sonu indirimleri yayınlandı. A101 takipçilerinin merakla beklediği kataloglara bakacak olursak ise ilk olarak Nimet Dondurulmuş Hamburger Köfte 5x45g sizlerle. Bu ürünün ardından ise Dardanel Konserve Ton Balığı 3x80g sunulmuş. A101 markette ayrıca Marmarabirlik Siyah Zeytin 950gr ürünü de sizlerle buluşmuş vaziyette… Diğer bir üründe Çerezya Premium Ayçekirdeği 200g sizlerle olurken A101 markette ayrıca Pınar Dilimli Tost Peyniri 200g ürünü de geliyor. Bitmedi… Bozbeyi Ezine Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Peyniri ve Xroll Çikolata Kaplamalı Marshmallow'lu Bisküvi 8x30g de A101 hafta sonunda sizlerle oluyor. 28 Nisan kataloglarında Milka Happy Cows Sütlü ve Beyaz Çikolatalı 100g, Petit Danino Büyüme Peyniri Çeşitleri 6,45gr, Uni Baby Bebek Şampuanı 750ml ürünleri de yerini alıyor. A101 market hafta sonunda bu denli muhteşem ürünleri sizlerle buluşturuyor. Daha fazla indirimi daha fazla detayı sizler a101.com.tr’den yani resmi bağlantıdan öğrenebilirsiniz. Bizler kendimizce incelememizi tamamladık.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Nisan 2017 tarihinde, A101 4 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...