A101 29 Nisan 2017 aktüel ürün kataloglarında yerini alan ve hafta sonu ürünleri olarak karşımızda olacak olan A101 market fırsatlarını yakından inceleyelim. Bu haftanın bu sayfalarında neler var bakalım. Bu hafta bu sayfa tam anlamı ile “ikinci alımda %50 indirim” sayfası… A101 yine adından söz ettiriyor. Yine müşterisini memnun ediyor. Bu 29 nisan kataloğunun sayfasında neler var bakalım. Az sonra sayacağımız ürünleri A101 Market 29 nisan günü ikili alımlarda indirimli fiyatı ile sunuyor. Su 1,5 Litre ürünü bu fırsatlara dahil oluyor ve unutmadan söyleyelim, bu fırsatlar 29 nisanda başlayacak ve 5 Mayısa kadar sürecek. Devamında Mest Form Karışık Bitki Çayı 20x2g da indirimlerden nasibini alacak. Nimet Baklavalık ve Böreklik Yufka 800g de aynı şekilde sizlerle olacak. Ayrıca Triplex Süt ve Kakao Kremalı Gofret 4x20g ürünü de A101 markette olacak. Hanımdan Yaş Pasta Çeşitleri 600g ürünü ile birlikte Porçöz Pas ve Kireç Çözücü 1 Litre ürünü de aynı şekilde indirime giriyor olacak. Son olarak ise Papia Kağıt Havlu 3'lü de buy şekilde sizlerle olacak. Gördüğünüz gibi A101.com.tr’den edinilen muhteşem bilgilere göre A101 29 nisanda indirime doyuracak.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Nisan 2017 tarihinde, A101 4 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...