A101 29 nisan cumartesi günü önemli bir indirim sunuyor. A101 hafta sonu sayfasında yer alan bu detaya göre 10 TL ve üzeri alışverişlerde şampuan 400ml Elseve ürünü 8,75 TL adet fiyatından 4,95 TL adet fiyatına düşüyor. Gerçekten muhteşem… Şampuanın kalitesinden söz etmeye bile gerek yok ama A101’in indiriminden söz etmeden geçmek haksızlık olur. Elseve komple onarıcı 5, Elseve arganine direnç x3 ve Elseve 6 mucizevi yağ seçeneklerinin yer aldığı ürün grubundan A101 “Ürünler bölgelere göre değşiklik gösterebilir.” İbaresini de eklemiş. Oldukça makul bir fiyata sahip olan bu ürünler kaçmaz. A101 ile indirimler tüm hızı ve fırsatı ile sizlerle olmaya devam ediyor. Bu ürünün de resmi sayfası olan a101.com.tr’den en net bilgileri edinebilirsiniz. Biz Aktüel Ürünler olarak A101 katalog sayfalarını sizlerle detaylı inceliyoruz. 81 ilde ilk ve tek olan bu güzide marketi takip etmek oldukça keyifli ve ürünleri de bu şekilde görmek çok sevindirici. A101 marketin bu sayfasının indirimli listesini de inceledik. Devamında daha fazla fırsat incelemesi ile sizlerle olana dek, bol indirimli günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Nisan 2017 tarihinde, A101 4 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...