A101 4 Mayıs günü harika fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bu haftanın A101 aktüel ürünlerinde bulunan indirimlerde Çotanak ayçiçek yağı 5 litre ürünü ile sizlerle oluyor. Diğer bir üründe ise Cp piliç nugget 900g ürünü ile geliyor. A101’de Cp piliç salam 2x850g ürünü de sizlerle oluyor. Ayrıca bu hafta organik yumurta 10'lu 7,45 TL olarak sizlerle oluyor. Market indirimleri denilince Türkiye’de en iyi akla gelen A101, Sek kaymaksız yoğurt 3 kg ürününü de harika bir fiyatla sunuyor. Ayrıca Tarabya izmir tulum peyniri 350g ürünü de sunuluyor ki bu ürün de gerçekten çok iyi. Son iki ürüne baktığımızda Pastavilla makarna sosu 300g ve Pastavilla sebzeli kelebek makarna 500g ürünleri bu hafta A101 4 Mayıs 2017 Perşembe günü sizlerle oluyor. Daha fazla indirim ve fırsat için indirimleri incelemeye devam ediyoruz. Bu hafta A101 market herkese ve her kesime uygun fırsat sunmaya devam edeceğinden yine çok konuşulacak önemli fiyatlı ve indirim dolu fırsatları sunmaya devam ediyor. En son fiyat ve en doğru bilgileri yine A101 resmi sitesinden görebilirsiniz. İncelememiz şimdilik bu kadar…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Nisan 2017 tarihinde, A101 4 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...