A101 4 Mayıs’tan itibaren geçerli olacak olan indirimler hız kesmeden devam ediyor. İlk olarak sevilen ürün olarak görülen bir ürün var… Lisanslı taraftar yatak örtüsü hem de harika fiyatı ile… A101 harika indirimlerine devam ediyor demek hatalı olmaz. Diğer ürün ne peki, İlk arabam ürünü de bu hafta A101’de. Pedalsız olan ürün 10 ay ve üzeri çocuklar için uygun. Diğer ürünler çocuklarınızın seveceği ürünlerle dolu… İlk olarak Oyuncak mini bowling seti sizlerle… Diğer üründe Oyuncak güzellik / tamir seti var. Ayrıca Oyuncak temizlik seti de markette satılacak ürünler arasında yerini almış. Bu hafta A101 markette Plenty jant temizleyici / lastik yanak parlatıcı üründe A101 market ile geliyor diyebiliriz. Son iki üründe ise Plenty araç içi genel temizleyici ve Kl kllzm40 lazer metre ürünü sizlerle. Burada incelememizi KL KLLZM40 Lazer Metre ürününe yoğunlaştıralım. Bu ürün nedir ne değildir bakalım. TAŞIMA kılıfı hediyesi ile sunulan üründe 40m ölçme mesafesi dikkat çekiyor. Toplama ve çıkartma fonksiyonu da olan ürün alan/hacim/sürekli/Pisagor ölçümü yapabiliyor. Özellikle ahşam doğramacılık işleri ile uğraşanların kaçırmamasını tavsiye ederiz. Diğer ürünler ve resmi bağlantı için a101.com.tr’ye bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Nisan 2017 tarihinde, A101 4 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...