A101 4 Mayıs aktüel ürünlerinde yer alan ve 2017 yılının en çok dikkat çeken ev tekstili ürünleri olarak göze çarpan ürünlere bakalım. Dilimli stor perde 130x200cm ürünü olarak ilk olarak sizlerle oluyor. Bu ürünün ardından ise dilimli stor perde 120x200cm ürünü sunuluyor. Şimdi bu iki ürüne bakacak olursak; ölçüleri farklı ve fiyatlarında oldukça az bir oynama var. Bu gayet normal… Bazı pencereler 150x200cm bazı pencereler ise 120x200cm olduğu için A101’in böyle ince düşünmesi oldukça güzel. Fiyatlar zaten harika… Devam edelim. Pamuk kilim ürünü ile devam eden indirimlerde Çift kişilik yatak örtüsü de sunulmuş. Ayrıca Pamuk bayo klozet takımı 2 parça ürünü de sizlerle olurken ayrıca Silikon topukluk ürünü de bu hafta A101 markette oluyor. Silikon tabanlık ile devam eden market Silikon - jel ürünler ile indirimleri 4 mayısta marketine getiriyor. Bitmedi… Silk&blue bay/bayan pamuklu çorap, Silk&blue bayan dantelli slip 3'lü ve son olarak ise Silk&blue bay desenli boxer ürünü de kataloglarda yazdığı gibi sizlerle oluyor. A101’in bu sayfasını da resmi a101 sitesi olan a101.com.tr’den öğrenebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Nisan 2017 tarihinde, A101 4 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...