A101 4 Mayıs denilince akla ne gelir, tabi ki indirimin kralı gelir... A101 marketten indirim dolu haftalar devam ediyor. A101 aktüel fırsatlarının bu sayfasında neler olduğuna ve hangi indirimlerin sizlerle olduğuna değinelim. İlk olarak çok amaçlı kapaklı dolap ürünü sunan A101 bu ürün için taksit seçeneği de eklemiş. Devamında 4 katlı metal ayakkabılık ürünü ve ayakkabı rampası ürünlerii le gelen A101 market yine çok konuşulacak fırsatlar sunmuş. Sinbo Türk kahve makinesi ve Sinbo su ısıtıcısı ürünü ile de bu haftanın küçük mutfak aletleri kapsamında önemli ürünler sunan A101'den mutfağınızda yardımcı plastik süzgeç ve baharatlık ürününü de sunmuş. Ahşap, resimli, açacak magnet ürünleri de sunan markette anahtarlıklar da şık ve uygun fiyatı ile gelmiş. Devamında 2 farklı ölçüye sahip olarak dilimli stor perde sunulmuş. Ayrıca Zorluteks lisanslı taraftar yatak örtüsü de sunan A101 market pamuk kilim, çift kişilik yatak örtüsü gibi ürünleri de sizlerle buluşturmuş. Oyuncakların da bulunduğu markette ayrıca jant temizleyici ve araç içi temizleyici ürünler de var. Ve bu haftanın sürprizi olarak Lazet metre ürünü de A101 ile sizlerle oluyor. 4 Mayıs perşembe günü A101 yine muhteşem olarak sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Nisan 2017 tarihinde, A101 4 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...