A101 4 MAYIS Aktüel ürün detaylarında önemli indirimler sizlerle. A101 Aldın Aldın indirimlerinde ilk olarak bu hafta perşembe itibari ile Örgü desenli kirli çamaşır sepeti, örgü desenli sepet ürünleri sizlerle. Ürünler ait en net fiyatı A101'den öğrenebilirsiniz. Devamında Senslo robot duş sistemi sizlerle. Ürün A101'de bir ilk... Oldukça talep edilmesi beklenen ürün gayet şık... Devamında, çöp kovası, gırgır, kapı stoperi gibi ürünler var. Ayrıca çeşitli gıda ürünlerinde de indirime giden A101 sayfa altında da Vodafone tarifsi tanıtmayı ihmal etmemiş. Gıda ürünleri için henüz inceleme erken olduğundan biz sizlerle Vodafone'un tarifesini inceleyelim. 12.00 - 16.00 arası sınırsız konuşma sunan tarife 2 GB + 500DK + 100 SMS 18 TL'ye sunuyor. İnternet ve SMS artışına bağlı olarak tarife 22 TL, 27 TL, 32 TL gibi fiyatlarla devam ediyor. Bol dakika ve internetli altın tarifelerin sadece A101'de olduğunu belirten bölüm oldukça iyi görünüyor. Detayların ve A101 4 Mayıs indirimlerinin neler olduğuna ayrıca ve farklıca yeni sayfalarda değineceğiz. Şimdilik incelememiz bu kadar.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Nisan 2017 tarihinde, A101 4 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...