A101 hafta sonu fırsat kataloğunda harika ürünler sizleri bekliyor. 29 Haziran tarihinde geçerli olacak olan bu fırsat kataloğunu kaçırmayın. Bu hafta sizleri bekleyen ürünleri tek tek inceledik. Ve işte sonuç... Yörsan ev tipi yoğurt 19,95 TL olarak satışa sunuluyor. Haftanın Yıldızları adlı bu katalog evinizin her ihtiyacında bütçenize katkı sağlayacak. 29 Haziran-5 Temmuz tarihleri arasında indirime girecek olan ürünler arasında Tahsildaroğlu ezine klasik beyaz peynir 18,95 TL fiyatı ile sizlerle... A101 dolaplarında indirim olmadan olmaz... Keyfe Türk kahvesi çeşitleri ise 3,25 TL olarak büük bir indirimle sizlere sunuluyor. Piliç kangal sucuk 3,75 TL olarak indirime girerken Çerezya kuru kayısı/ gün kurusu 7,95 TL olarak indirime giriyor. Ayrıca meyve sevenler de A101 aktüel de buluşmaya devam ediyor. Özel fiyat kategorisinde Karpuz ve soğan sizlerle olacak. Bütçe dostu A101 markette indirimler her daim yanınızda... Tursil toz deterjan 9,90 TL ve Orkid platinum hijyenik ped çeşitleri 9,95 TL olarak kampanyada...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Haziran 2019 tarihinde, A101 4 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...