A101 aktüel ürünleri zaman zaman kaliteliyi değil daha da kaliteliyi de indirime alır. 4 Temmuz 2019 günü Crocs markalı terliklerde çok özel fiyatlar A101’de olacak. Ürünlere yakından bakalım. İlk fırsat Crocs bay terlik çeşitleri olacak. 189,95 TL fiyata sahip ürün 41-46 numara seçenekleri ile dikkat çekecek. Kaliteli terlik denilince akıllara gelen Crocs ile A101 işbirliği yine harika olacak. BU haftanın 4 Temmuz A101 ürünleri arasında Crocs bayan terlik çeşitleri de yer alacak. 36-40 Numara seçeneklerine sahip olan ürün 189,96 TL’den alıcısını bekleyecek. Crocs çocuk terlik çeşitlerinde de 149,95 TL fiyat 24-35 numara aralığı ile A101’de olacak. A101 aktüel ürünleri ve kampanyalarında özel indirimler sürmeye devam edecek. Sürekli olarak gelen kaliteden ve uygun fiyattan ödün vermeyen A101 yine adından sosyal medyada fazla fazla söz ettirecek. 4 Temmuz günü Crocs için A101’e…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Haziran 2019 tarihinde, A101 4 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...