A101 aktüel ürünleri yeni indirimlerinde bu hafta 4 Temmuz 2019 aktüel ürünleri sizlerle olacak. Bu haftanın A101 aktüel ürünleri arasında temizlik fırsatları dikkat çeken birgrup olarak karşımıza çıkarken ürünler fiyatları ile cezbedecek. İlk fırsatta Molfix Çocuk Bezi Çeşitleri yer alacak olup fiyatı 69,95 TL’den alıcı bulacak. Kampanalarında Keops Saç Fırçası Çeşitleri 6,95 TL fiyatı ile raflarda ayrıca sizlerle olacak. Ek olarak Keops Saç Boyama Seti 4,95 TL fiyatı ile tamamlayıcı olarak karşımıza çıkacak. Bu haftanın temizlik ve kişisel temizlik aktüel ürünlerinde Lux Güzellik Sabunu Çeşitleri 85g 2,75 TL’den Natural Hekimce İngiliz Karbonatı 200g 6,95 TL’den satılacak. A101 market Natural Hekimce Hindistan Cevizi Yağı 150g 19,95 TL’den satılacak olup ABC Çamaşır Yumuşatıcı 5 Litre 14,95 TL fiyatı ile memnun edecek. 4 Temmuz aktüel ürünlerinde son olarak ise ABC Toz Deterjan 10 Kg 39,95 TL’den raflarda olacak. Dahası mı, dahası A101’de… Detaylar da Aktüel Ürünler’de…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Haziran 2019 tarihinde, A101 4 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...