A101 5 Ekim 2017 aktüel ürün kataloglarında gıda fırsatları devam ediyor indirimler cebimizi korumayı sürdürüyor. A101 aktüel 5 ekim indirimlerinde Doğadan Altın filiz çay 1kg ürünü + Doğadan Karadeniz çayı 500gr ürünü indirimli olarak geliyor. Otat kaymaklı beyaz peynir ürünü de sunan market bu güzel üründen sonra Torku ürünlerini de es geçmiyor. Sevilen marka Torku'dan çikolata ürünleri sunan market; Torku Dream bol sütlü krokan ve karamel parçacıklı 75gr çikolata, Torku Dream Antep fıstıklı bitter çikolata 75g, Torku Dream bol sütlü çikolata 75gr ve Torku Dream bitter çikolata 75gr ürünleri es geçilmiyor. Torku fıstık ezmesi de ayrı olarak sizlerle buluşurken Pepsico markalı ürünlerde harika indirimler de sizleri bekliyor. Pepsi, Yedigün, Fruko, Lipton, Doritos, Ruffles gibi ürünlerin bazılarında indirim yer alıyor. Detaylar görselden öğrenilebiliyor. Ayrıca makyaj malzemesi ürünlerinden bir kaç tanesinde indirim var ve temizlik ürünlerinde de indirimli fiyatlar yer almış vaziyette... A101 yine muhteşem ve 5 eylül günü yine harika...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Eylül 2017 tarihinde, A101 5 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...