A101 5 Ekim Perşembe günü aktüel aldın aldın kataloglarında makyaj adına ve kişisel temizlik adına önemli indirimler sunuyor. Ayrıca temizlik ürünlerinin 2 tanesinde de indirimli fiyatları sunuyor. Detaylıca inceleyecek olursak; Golden Rose likit göz kalemi 8,95 TL olara bu sayfada bulunuyor. Sayfa derken görseli kastediyoruz. Ayrıca bu hafta 5 ekimde Golden Rose Dream Eyes göz kalemi 2,95 TL olarak gelecekken Golden Rose Beauty Matte Lipstick çeşitleri 9,95 TL olarak gelecek. Bu ürünlerin ardından Orkid Günlük hijyenik ped 100’lü ürününde indirim bulunuyor. Ek olarak Gilette Blue 3 tıraş bıçağı 6’lı+tıraş köpüğü 200ml ürünü de indirimli fiyatı ile dikkat çekiyor. Temizlik ürünlerinde ise Domestos ultra çamaşır suyu 750ml+Cif jel temizleyici 750ml 8,95 TL fiyatı ile alınabilir bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Son olarak ise Bref klozet blok blue aktiv 2’li 8,95 TL olarak geliyor. A101 5 Ekim fırsatlarını inceledik. Daha fazla 5 ekim indirimi ve fırsatı için görselde bulunan uygulamayı yüklemenizi veya A101.com.tr’den takiplerinizi genişletmenizi öneririz. A101 indirimleri çok başarılı gerçekten…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Eylül 2017 tarihinde, A101 5 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...