A101 5 ekim aktüel ürün kataloglarında bu hafta muhteşem fırsatlar var. A101 aktüel ürünleri yeni indirimlerinde King markalı ürünler ve Sinbo markalı ürünlerin bazılarında önemli fiyatlar ve indirim dolu fırsatlar sizlerle. A101 indirimli ürünlerinde bulunan fırsatlara bakacak olursak; İlk olarak King K-641 mini tost makinesi bu hafta geliyor. Bu harika üründen sonra ise King K-101 blender seti muhteşem bir fiyat ile geliyor. Ayrıca A101 market indirimlerinde bu hafta Sinbo ürünleri de var. Sinbo SBG-7102 elektrikli ızgara ve Sinbo SCM-2928 Türk kahvesi makinesi sizlerle oluyor. A101 market indirimlerinde bulunan ve mutfakta işinizi kolaylaştıracak diğer ürünlerde ise Yer sofrası 70cm ve Katlanabilir masa 60x90cm da sizlerle. Biter mi tabiki hayır…Silikon yumurta fırçası ile Kapaklı hamur leğeni 8,5lt ürünleri de bu hafta 5 Ekim günü A101 marketlerde sizlerle ve bizlerle oluyor. 5 Ekimde yollar A101’e çıkıyor. Harika indirimler ve fırsatlar sunan markete teşekkürler.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Eylül 2017 tarihinde, A101 5 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...