A101 5 Ekim 2017 aktüel ürün fırsatlarında şimdi her eve lazım muhteşem fırsatları inceleyeceğiz. İlk olarak katlanabilir kamp sandalyesi ile başlayan ürünlerin neler olduğuna geçmeden önce bu sayfada 4 ürüne yer verildiği ve bu ürünlerin karışık olarak sunulduğunu görmek lazım. Yani bir tema bulunmayan sayfada güzel 4 fırsat bir arada yer alıyor. İlk olarak; Katlanabilir kamp sandalyesi sizlerle. Ürün 52x52x82 olarak geliyor. Diğer fırsatta ise 5 raflı 2 kapaklı kitaplık var. Ürün 58x170x20cm olarak sunulmuş. Bir başka fırsatta ise Vakumlu poşet 3’lü set var. Ürün 3’lü set olarak geliyor. 1 adet XL yani 55x90, 2 adet ise XXL yani 80x100 ebatları ile sizlerle. Son olarak ise Aprilla AFC-8004 ayak bakım törpüsü sizlerle. Ürün ekstra başlık ile geliyor. Ekstra törpü başlığı ve temizlik fırçası aksesuarlarının yanı sıra özelliklerine baktığımızda 2x 1,5V AA pil ile çalıştığı ve pillerin dahil olmadığı ile 2 yıl da garantili olduğu yazılmış. A101 5 Ekim indirimlerini incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Eylül 2017 tarihinde, A101 5 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...