A101 31 Ağustos görselleri görücüye çıktı. Sayfalarca indirimlerin yer aldığı 31 Ağustos-6 Eylül 2019 katalogları https://aktuel-urunler.com adresinde bulabilirsiniz. Öncelikle ürünlerin detaylarını inceleyip daha sonra ise fiyatlarını değerlendireceğiz. Sizlerde ürünler hakkında yorumlarınızı bize gönderebilirsiniz. Ayrıca katalogları yayınlanır yayınlanmaz incelemek istiyorsanız bizden bildirim mailleri alabilirsiniz. Bu hafta sonu Yudum ayçiçek yağı 16,95 L fiyatı 16,65 TL olarak satışta... Çok Al Öz Öde kampanyası ile bu üründen 2 tane aldığınızda 26,95 TL olarak sizlere sunuluyor. Her üründe 2 AL, 99 AL, 4 AL, 20 AL kampanyaları mevcut. Burada sizlere tekli fiyatlarını bildireceğiz. Kekspır 0,50 TL, Çerezya çikolata kaplamalı leblebi 1,00 TL ve Cafex cappuccino 18 g 0,60 TL olarak A101 raflarını 31 Ağustos tarihinde süslüyor. Ayrıca Cafex latte çeşitleri sadece 8,95 TL olarak satışta... Bu kampanya kaçmaz diyorsan sende 31 Ağustos-6 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak indirimlerden yararlan... https://aktuel-urunler.com olarak mutlu hafta sonları dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Ağustos 2019 tarihinde, A101 5 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 31 Ağustos Çok Al Az Öde Aktüel Ürün Kampanyaları” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...