A101 aktüel ile yeni bir hafta sonuna merhaba... A101 31 Ağustos 2019 tarihinde sizler için harika ürünlere imza atıyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta sonu 31 Ağustos tarihinde başlayan kampanya 6 Eylül tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında yapacağınız alışverişler A101 marketlerinde çok ucuz. Bu hafta sonu yeni bir ürün ile sizlere kapılarını açan A101 aktuel, yine harika bir kampanyaya imza attı. 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde indirime girecek olan ürünü kataloglar aracılığıyla sizlere duyuran A-101 aktüel, her zaman güzel sürprizler ortaya çıkarıyor. Bu sürprizler ve fiyatlar sizleri çok memnun edecek. İşte beklenen kampanyalı ürün... Finish Hepsi 1 Arada Bulaşık Makinesi Tableti 20'li 9,95 TL olarak satışa çıkarılıyor. A101 Marketlerinde 31 Ağustos ve 6 Eylül tarihleri arasında geçerli olan bu güzel indirimi kaçırmayın! 10 TL'lik alışverişte 1 ürün için geçerli olduğu da 31 Ağustos 2019 kataloglarında belirtilmiş. https://aktuel-urunler.com olarak ürün incelemelerimiz her hafta içi ve hafta sonu devam ediyor. Mutlu hafta sonları...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Ağustos 2019 tarihinde, A101 5 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...