A101 5 Eylül aktüel ürünler listesi sayfalarca yayınlandı. A101 aktüel bu hafta çok özel kampanyaları ile sizlere kapılarını açıyor. A101 markete 5 Eylül 2019 tarihinde hangi ürünler geliyor hep birlikte inceleyelim... Aşure haftasını takip edenlerin tahmin edeceği üzere Aşure Tenceresi bu hafta A101 takipçileri ile buluşmaya hazır. Bu ürün 65,00 TL olarak indirime giriyor. Bu ürünü tamamlayan bir başka ürün de şu şekilde kataloglarda listelenmiş: Karton Aşure Kabı 8'li 1,95 TL ve Cam Kase 1,25 TL olarak indirimde. Farklı desen ve renkleri olan bu A101 aktüel 5 Eylül ürününü kaçırmayın. Ayrıca bu hafta sizlerle buluşacak olan ürün Seramik Sufle Kabı 1,95 TL olarak indirime giriyor. Bu ürünü reçellik olarakta kullanabileceğiniz 5 Eylül Perşembe kataloglarında belirtilmiş. https://aktuel-urunler.com sayfasında paylaşılan 5 Eylül A101 kataloğunun kaliteli görselleri sizleri bekliyor. Evinizin tüm ihtiyacınızı karşılayacağınız ve gayet kullanışlı ürünler sizlerle 5 Eylül 2019 tarihinde buluşmaya hazır.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Ağustos 2019 tarihinde, A101 5 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...