A101 5 mayıs kataloğunda yer alan ve 2 Mayıs 2016 ile 8 mayıs 2016 tarihleri arasında satışa çıkacak olan ürünler incelememize takıldı. A101 yaz aylarının vazgeçilmezini sizlerle buluştururken indirimleri de es geçmeyerek 2 kat tat almamıza sebep oluyor. A101; “Serinliğin en lezzetli hali A101 Fırsatlarıyla!” sloganı ile sunduğu bu sayfada yer alan ürünleri ile herkesi sevindiriyor. 2 mayıs ile 8 Mayıs arasında geçerli olacak olan bu indirimler herkesin de anladığı üzere dondurmalar… Üstelik Algida ve Carte d’Or… Ürünlerin neler olduğuna gelecek olursak; Carte d’Or Selection çeşitleri 900ml ürünleri 10,95 TL yerine %11 indirimli olarak 9,75 TL’den alıcısını bekliyor. Bu dondurmaların çeşitleri ise şöyle: Çikolata karnavalı, Meyve şöleni ve Cheesecake ziyafeti. Bir başka leziz ürün ise yine Carte d’Or’dan geliyor. Carte d’Or Maraş kesme dondurma sade ürünü 11,95 TL yerine %10 indirimi ile 10,75 TL’den alıcısını bekliyor. Son ürün ise Algida Maraş usulü çeşitleri 500ml… Bu ürün de 7,95 TL fiyatı yerine %13 indirimli olarak 6,95 TL’den alıcısını bekliyor. Daha fazla deaty ve ürün görsellerini konu devamımızdan görebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Mayıs 2016 tarihinde, A101 5 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...