A101 5 MAYIS aktüel ürünler kataloğu muhteşem perşembe fırsatları yayında... A101 aktüel ürün fırsatları 5 Mayıs kataloglarında Anneler Günü fırsatları var. Anneler Gününüz Kutlu Olsun etiketli sayfada göründüğü üzere çek çok ürün var. Tekli krem porselen ürünler fileli Milena/ Fulya Rölyet çeşitleri burada. Nehir markalı metal ürünler de bu sayfada sizlerle. Peki bu ürünlere ait en detaylı incelemeyi sunan Aktüel Ürünler bakın hangi bakış açısı ile ürünleri inceledi. Kütahya Porselen’den gelen tekli krem porselen ürünler Fileli Milena ve Fulya Rölyef kayık tabak 24cm ve tekli krem porselen ürünler Fileli Milena ve Fulya Rölyef kayık tabak 28cm ürünleri sizlerle. Bu şık ürünler Anneler Günü için alınabilecek güzel hediyeler olarak karşımıza çıkıyor. Ayıca bu sayfada Nehir ürünleri de var demiştik. Nehir ürünlerinin kalitesini bilen bilir. Porselen’de Kütahya ise çatal-kaşık-bıçak denilince de akla Nehir gelir. 304 kelite çelik ve 50 yıl garanti ile sunulan bu ürünlerde Saten desen kullanılmış. Saten yemek kaşığı 2,5mm, Saten yemek çatalı 2,5mm, Saten tatlı kaşığı 2mm, Saten çay kaşığı ve Saten tatlı çatalı 2mm bu ürünler olarak sizlerle. Kapış kapış giden bu ürünleri kaçırmamak için aceleci davranmanız gerekebilir. Malum, Nehir ürünleri hem şık hem de kaliteli ve adet fiyatı 3 TL’yi bile geçmezken 50 yıl garanti vermesi gerçekten muazzam. İşte bahsi geçen a101 5 mayıs görseli ve görsel detayları ile konumuzu bağlayalım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Nisan 2016 tarihinde, A101 5 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...