A101 aktüel 31 Mart 2018 ürünlerinde bu hafta EFSANE indirimlerde yine muhteşem fırsatlar var. Çok konuşulacak bir indirim bu hafta A101 ile geliyor. Finish Temizlik ve bakım seti ürünü ile gelen market normalde bu ürünü 22,90 TL’den satıyor idi. Ancak 31 Mart ile 6 Nisan tarihleri arasında bu ürün 10 TL ve üzeri alışverişte 22,90 TL yerine sadece 9,95 TL’ye ürünü sunuyor. İndirim böyle yapılır demeye çalışıyor… Biz aktüel ürünler olarak boşa efsane demiyoruz, gerçek anlamda efsane indirimler sunulmuş. Bu hafta sonunda da unutulmamış bu efsaneler… Muhteşem katalog ve muhteşem indirim sunan A101 market tek şart olarak ise 10 TL ve üzer ialışveriş yapmanız gerektiğini belirtmiş. Küçük bir detayı da ise görselinde belirtmiş. Mutlaka detaylara bakınız. Zaten bu tür ürünler genelde kasa civarında oluyor, bizler kasa görevlisi çalışanlara bu konuda bilgi talep ediyor ve onların önerisini de dikkate alıyoruz. Siz de mutlaka indirimde ne var, gibi sorular sorunuz, yardımcı oluyorlar ve bu da kişisel ekonomimize önemli etkilerde bulunuyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Mart 2018 tarihinde, A101 5 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...