A101 aktüel ürünlerinde bu hafta pek çok indirim var. A101 aktüel ürünleri 5 Nisan 2018 Perşembe kataloglarında bulunan fırsatlara tek tek detaylıca bakıyoruz. İlk olarak Eti cicibebe tahıllı bebek bisküvisi 854g ürünü sizlerle olacak. Bir diğer indirimde ise Eti canga yer fıstıklı karamelli nuga mini bar 7x20g var. Ayrıca bu hafta A101 Eti wanted mini bar çikolata çeşitleri 9x14g de sunmuş. A yüz bir aktüel ürünlerinde Eti sütlü çikolata 75g, Eti Antep fıstıklı çikolata 75g, Eti karam bitter çifte kavrulmuş fındıklı çikolata 75g de sizlerle. A101 aktüel ürünlerinde bulunan indirimlerde Eti çifte kavrulmuş fındıklı çikolata 75g de sizlerle olurken bir diğer indirimde Eti karam bitter bademli portakallı çikolata 75g yer almış. A101 aktüel ürünlerinde bu hafta bir diğer indirimde ise Eti lifalif bitter çikolatalı / kuruyemişli müsli bar 35g var. A101 indirimleri hız kesmemiş. Eti aşk tadında sütlü çikolata kaplamalı bar çeşitleri 45g ve Abc 2'si 1 arada sıvı çamaşır deterjanı 2228ml de sunmuş. Ayrıca Abc sensitive konsantre yumuşatıcı 1140ml de geliyor. Son iki üründe Cif krem lavabo ve fayans temizleyici 2x750ml + domestos ultra çamaşır suyu 750ml ve ayrıca son olarak ise Ritm bambulu oda kokusu sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Mart 2018 tarihinde, A101 5 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...